top of page

Turniej Mikołajkowy

9 grudnia na polu golfowym Tatfort odbył się Turniej Mikołajkowy

I miejsce w kategorii burtto wywalczył Rafał Modrzewski. I miejsce w kategorii netto zajął Marek Chwiejczak. II miejsce wywalczył Zygmunt Olejniuk. Na trzeciej pozycji znalazł się Marian Wlizło.

Nagrody specjalne:

Nearest to the pin: Marian Wlizło

Longest drive: Rafał Modrzewski

21/10/2018

DSC_2806 (Kopiowanie).JPG

Turniej Zakończenia Sezonu

18 listopada na polu golfowym Tatfort odbył się Turniej Zakończenia Sezonu.

I miejsce w kategorii brutto wywalczył Piotr Malissa z wynikiem 71 uderzeń. Na miejscu II znalazł się Mateusz Papużyński z wynikiem 73 uderzeń. Na pozycji III uplasował się Andrzej Sadłowski z wynikiem 76 uderzeń.

11 listopada na polu golfowym w Toruniu, odbył się Turniej Niepodległości

I miejsce brutto zajął Aleksander Ćwik z wynikiem 68 uderzeń. Iwona Kossakowska oraz Wojciech Dutkowski rozegrali dogrywkę na dwóch dołkach. Po zaciętej walce zwyciężyła Iwona Kossakowska zajmując II miejsce brutto.

W kategorii netto zwyciężył Tolek Pankiewicz. II miejsce zajął Grzegorz Lewicki, a na trzeciej pozycji uplasował się Ronny Johannson.

Podczas pierwszej rundy na dołku drugim, Grzegorz Lewicki zagrał Hole in one. Gratulujemy!

Longets Drive - Iwona Kosakowska

Nearest to the pin - Jarosław Płatek

01/19 - 01/23

DSC_2004 (Kopiowanie).JPG

Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod patronatem Marszałka Piotra Całbeckiego

3 i 4 listopada odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego pod patronatem Marszałka Piotra Całbeckiego. Były to jedne z najważniejszych zawodów w sezonie golfowym Tatfort. Stawka była bardzo wysoka - można było zdobyć Złote Członkostwo Tatfort Golf Club oraz atrakcyjne nagrody ufundowane przez BOGIgolf.

Po pierwszym dniu Mistrzostw prowadził Filip Płaszczykowski z wynikiem 68 uderzeń. Na pierwszej pozycji netto uplasował się Tomasz Grzelak.

Mistrzem Województwa ostatecznie został Filip Płaszczykowski, uzyskując po drugim dniu łączny wynik 133 uderzeń. Pokonał Mateusza Papużyńskiego z ilością 151 uderzeń oraz Marka Bożica - 152 uderzenia.

W klasyfikacji netto Złote Członkostwo i tytuł Mistrza Województwa wywalczył Marcin Dąbek. II miejsce zdobył Dariusz Żyliński a na III miejscu uplasowała się Iwona Kosakowska, która okazała się być także najlepszą kobietą Mistrzostw.

Nearest to the pin: Dariusz Żyliński

Longest Drive: Flip Płaszczykowski

DSC_1703 (Kopiowanie).JPG

Turniej Klubowy

21 października na polu golfowym Tatfort odbył się jesienny Turniej Klubowy.

Turniej w kategorii brutto wygrał Marian Wlizło z wynikiem 74 uderzeń. Pierwsze miejsce netto zajął Andrzej Mierzejewski pokonując Janusza Marzyglińskiego oraz Aleksandra Ćwika.

Nearest to the pin: Kacper Kamiński

Longest drive: Eugeniusz Haładuda

Najlepsza kobieta: Edyta Kamińska

Turniej o Kryształowy Kij

7 października na polu golfowym Tatfort odbył się cykliczny turniej o Kryształowy Kij. W turnieju wzięło udział aż 40 zawodników.

Turniej w kategorii brutto wygrał Piotr Słojewski z wynikiem 71 uderzeń. Drugie miejsce zajął Wojciech Muzalewski. Trzecie miejsce brutto wywalczył Marek Aszendorf.

W kategorii netto najlepszy okazał się Jarosław Zieliński. Na miejscu drugim znalazł się Grzegorz Sołtan, a na pozycji trzeciej uplasował się Andrzej Mierzejewski.

Longest drive: Filip Hunger

Nearest to the pin: Tomasz Grzelak